Szczecin dzieciom

„Szczecin dzieciom” to akcja, której celem jest integracja społeczności miasta Szczecin (zarówno mieszkańców jak i firm, które funkcjonują na terenie miasta) w celu przeprowadzenia zbiórki nieużywanej odzieży dziecięcej (4-13 lat), maskotek, zabawek oraz różnego rodzaju klocków (magnetyczne, plastikowe, drewniane oraz piankowe). Przekazana przez darczyńców odzież oraz zabawki pochodzące ze zbiórki, po weryfikacji przez komisję rozpatrującą złożone wnioski, przekazywana jest najuboższym rodzinom Szczecina lub szczecińskim placówkom oświatowym (przedszkola oraz szkoły podstawowe) oraz szczecińskim placówkom opiekuńczo-wychowawczym (domy dziecka, centra opieki nad dzieckiem).

Mimo, że Akcja swoim zasięgiem obejmuje tereny miasta Szczecin, na pewno nie odmówimy, żadnemu dziecku, żadnej rodzinie, która jest w potrzebie.

Janusz Korczak mawiał „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, a my chcemy by by cały świat był radosny.

Theme: Overlay by Kaira
ul. Emilii Plater 20, 71-632 Szczecin