Mikołajkowa zbiórka na rzecz dzieci

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
w dniach od 06 grudnia do 10 grudnia 2021 roku w szkole przeprowadzimy zbiórkę zabawek dla dzieci (m.in. gry, zabawki, maskotki itp.).

Celem akcji jest wsparcia naszej inicjatywy charytatywnej „Szczecin Dzieciom”, odbywającej się pod patronatem Prezydenta Miasta Szczecin. Zachęcamy i prosimy Was, Waszych znajomych i sąsiadów o włączenie się w tę akcję.

W zbliżającym się, pięknym okresie Świąt Bożego Narodzenia zbieramy nieużywane zabawki, gry i maskotki dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Zbiórka pozwoli nam przygotować paczki świąteczne dla dzieci z naszego otoczenia, które nie zawsze mogą cieszyć się prezentami w tym magicznym okresie.

Punkty zbiórki :

1. hol przy szatni w budynku szkoły przy ul.Dubois 38 (poziom -1),
  2. hol przy szatni w budynku szkoły przy ul.E.Plater 20 (poziom – 1) w godzinach od 7.00 do 17.00
  3. siedziba Rady Osiedla przy ul. Sławomira 9/16 (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym – 502 060 661)

UWAGA!
Dary opisujemy imieniem, nazwiskiem oraz numerem klasy. Dodatkowe punkty z zachowania wpisują uczniom, budynek przy ul. E.Plater 20 – Pan Paweł Łubian, budynek przy ul. Dubois 38 – Pani Marta Ilczuk.

SKW
p. Julita Kawecka-Typek,